Budynek usługowo-mieszkalny + Fukcjonujący Biznes! M1779 (954)

Cena: 280 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 25 cze 2018 14:22

Opis Wyświetleń: 27

Oferowana przez nasze biuro nieruchomość to BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY wraz z FUNKCJONUJĄCYM BIZNESEM, zlokalizowany u zbiegu ulic 3-go Maja i J. Kilińskiego w centrum Przasnysza.

Nieruchomość stanowi dwukondygnacyjny budynek / kamienicę, wybudowany z czerwonej cegły, posadowiony na 3-arowej działce (pełna własność gruntu).

Przedmiotowy budynek składa się z:

- części użytkowej na parterze

- części mieszkalnej na piętrze

Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi – 120 m2. Dodatkowo piwnica i strych.

Dobra widoczność obiektu z ulicy. Budynek posiada dwa niezależne wejścia.

Zarówno część mieszkalna jak i usługowa nadaje się do natychmiastowego użytkowania!

Idealna okazja aby połączyć życie codzienne z prowadzeniem własnego biznesu. Wszystko w jednym miejscu.

Część lokalowa – Prosperujący Biznes!

Wejście do lokalu od ul. Kilińskiego, bezpośrednio z chodnika.

Lokal obecnie pełniący funkcję salonu kosmetycznego. Możliwość kontynuowania działalności, lokal generuje zyski.

Rozkład pomieszczeń: pomieszczenie główne (zabiegi pielęgnacyjne), salka ze sprzętem do ćwiczeń (VACU ACTIVE), sala masażu, łazienka, pomieszczenia socjalnego, poczekalnia.

Wysoki standard wykończenia. Na ścianach tynk ozdobny/tapeta dekoracyjna oraz glazura. Na podłogach terakota. Łazienka oraz kuchnia w glazurze/terakocie. Łazienka z prysznicem. Zamontowane specjalne oświetlenie. Drzwi wewnętrzne wymienione (do głównego pomieszczenia kosmetycznego zamontowane drzwi szklane przesuwne).

Istnieje możliwość dokupienia sprzętu oraz wyposażenia (widocznego na zdjęciach) za dodatkową opłatą (cena do uzgodnienia). W skład wchodzi m,in. sprzęt do manicure i pedicure, bieżnia na podciśnienie, stół do masażu, specjalistyczne fotele.

Lokal posiada witryny, na których można umieścić reklamę swojej działalności. Istnieje możliwość umieszczenia także dużej reklamy zewnętrznej na elewacji budynku. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Część mieszkalna

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, pokoju dziennego z aneksem kuchennym,  korytarza i łazienki.

Mieszkanie nie wymaga większych nakładów finansowych, jedynie dostosowania do włąsnych potrzeb. Ściany w gładziach gipsowych, pomalowane na biało. Na podłodze deska w bardzo dobrym stanie. Łazienka w glazurze/terakocie. Okna wymienione na plastikowe z zamontowanymi roletami. Grzejniki aluminiowe. Ozdobna sztukateria przy suficie. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wymienione.

Budynek wyposażony jest w pełne media miejskie. Prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie za pomocą pieca na olej opalowy.

Atrakcyjna lokalizacja. Najbliższe sąsiedztwo stanowią w przeważającej części budynki mieszkalne jednorodzinne, co stanowi dużą liczbę potencjalnych klientów.

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

Po więcej informacji bądź w celu umówienia się na prezentację - zapraszamy do kontaktu. Nr oferty w biurze: 1779 (na wyłączność)


BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: