NA SPRZEDAŻ HALA PRODUKCYJNA + DOM w Działdowie - Pod Biznes ! Oferta M1647 (786)

Cena: 590 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

wto 12 cze 2018 09:39

Opis Wyświetleń: 16

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjno-mieszkalna przy ul. Granicznej w Działdowie.

Nieruchomość zlokalizowana na terenie budownictwa usługowego i zabudowy mieszkaniowej, w miejscu sprzyjającym zarówno zamieszkaniu jak i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Nieruchomość stanowi działkę o pow. 0,1134 ha, zabudowaną budynkiem produkcyjno-magazynowym oraz wolnostojącym budynkiem mieszkalnym.

1. Budynek produkcyjny to dwukondygnacyjny obiekt, o powierzchni użytk. 331,12 m2, wykonany w technologii tradycyjnej (murowany z pustaka), z jednospadowym dachem pokrytym blachą.

W przyziemiu budynku mieści się przestronna hala produkcyjna, zaś na piętrze: druga hala produkcyjna, pomieszczenia socjalne oraz biurowe. Dodatkowo w budynku - część piwniczna z kotłownią i pom. na skład opału.

Budynek łączy w sobie funkcję produkcyjno-usługowo-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym.

Wysokość parteru: 2,7 m, piętra: 3,2 m, piwnicy: 2,3 m. Okna plastikowe, posadzka cementowa.

Obiekt idealny na prowadzenie działalności o charakterze, produkcyjnym, usługowym, magazynowym, itp.

2. Budynek mieszkalny stanowi wolnostojący, 7-pokojowy, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytk. ok. 200 m2.

Na parterze znajdują się przestronny salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, korytarz i wiatrołap.  Półpiętro mieści pokój, zaś na piętrze usytuowane są 4 pokoje, korytarz i łazienka. Dodatkowo strych oraz pomieszczenia piwniczne z garażem. Ogrzewanie centralne węglowe i gazowe.

Budynek mieszkalny poza swoją funkcją może również być wykorzystany jako siedziba firmy.

Teren ogrodzony, częściowo utwardzony kostką brukową. Dogodny dojazd.

Obiekty wyposażone w pełne media miejskie tj. energię elektryczną, wodę, kanalizację, gaz.

Nieruchomość stanowi pełną własność. W planach miasta – budowa obwodnicy ze ścieżkami rowerowymi, która połączy dwie drogi: drogę wojewódzką 544 z drogą powiatową z Działdowa do Księżego Dworu.

 

Jeżeli zainteresowała Cię oferta – zadzwoń i umów się na bezpłatna prezentację. Numer oferty w  biurze: 1647 (na wyłączność)

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: