Parterowy, przytulny dom blisko centrum. Oferta M1616 (777)

Cena: 242 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

wto 12 cze 2018 09:39

Opis Wyświetleń: 12

Oferujemy do sprzedaży wygodny i funkcjonalny dom, położony w doskonałej lokalizacji, zaledwie 5 min spacerem od centrum miasta.

Parterowy dom z poddaszem użytkowym o pow. ok. 100m2. Wybudowany w latach 30-tych z czerwonej cegły. Budynek częściowo podpiwniczony (piwniczka pod kuchnią). Dach skośny kryty onduliną. Ogrzewanie węglowe. 

Układ domu:

Składa się z 3 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek, korytarza, klatki schodowej oraz korytarza. 

Na poziomie parteru znajduje się część mieszkalna oraz usługowa.

Parter część mieszalna – pokój, kuchnia, łazienka, korytarz oraz kotłownia.

Parter część handlowa – 2 pomieszczenia, łazienka oraz wiatrołap.

Poddasze – 2 pokoje, kuchnia, łazienka, klatka schodowa oraz stryszek. 

 --- Wykończenie: Poddasze domu do odświeżenia. Parter wymaga nakładów finansowych. Na podłogach panele, na ścianach gładź gipsowa, kuchnia/łazienka w glazurze/terakocie. Okna plastikowe. Grzejniki aluminiowe. Drzwi zewnętrzne wymienione. W lokalu zamontowano rolety antywłamaniowe. 

Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi lokal użytkowy o pow. ok. 35m2, składający się  z dwóch oddzielnych pomieszczeń, łazienki oraz wiatrołapu. Lokal obecnie nie jest wynajmowany, wcześniej było prowadzone tam  biuro rachunkowe. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Dogodny dojazd drogą asfaltową. 

Nieruchomość posadowiona na bardzo ładnie zagospodarowanej w zieleń (liczne nasadzenia krzewów ozdobnych) działce o pow. 324m2. Posesja w całości ogrodzona (od frontu ogrodzenie metalowe). Na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy o pow. ok. 60m2. W budynku tym znajduje się garaż, pomieszczenia gospodarcze oraz kuchnia letnia.

Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie węglowe. 

Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko. Sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne. Niedaleka odległość od szkół i centrum miasta. 

Możliwość zamiany na dwa mieszkania

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji. 

Numer oferty w biurze: 1616. 

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: