Wynajem dla firm! Wyposażony DOM w centrum Mławy M1747 (469)

Cena: 3 500.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pią 30 mar 2018 16:07

Opis Wyświetleń: 283

Przedmiotem najmu jest wolnostojący 4-pokojowy, kompletnie umeblowany i wyposażony dom - w centrum miasta.

Nieruchomość dostępna od zaraz! Komfortowe warunki mieszkaniowe!

Na powierzchni użytkowej 180 m2 znajduje się:

· powierzchnia wspólna na parterze stanowiąca otwartą kuchnię ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami w zabudowie, przestronny umeblowany salon z jadalnią wyposażony w sofę, fotele, duży stół z krzesłami

· trzy wyposażone niezależne pokoje na piętrze

· dwie łazienki

Wnętrze domu funkcjonalne i zadbane. Wykończenie obejmuje: ściany – tynki tradycyjne wygładzone gipsem, podłogi wyłożone panelami, w salonie i w korytarzu ogrzewanie podłogowe, kuchnia i łazienki w glazurze i terakocie, okna nowe pcv, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Ogrzewanie budynku z kotłowni własnej gazowej.

Dodatkowo do dyspozycji Najemcy możliwość korzystania z wolnostojącego budynku garażowego, pomieszczeń gospodarczych w piwnicy oraz ogrodzonej i zagospodarowanej działki umożliwiającej odpoczynek po dniu pracy i możliwość parkowania aut.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Wszystko w zasięgu ręki: pełne zaplecze handlowo-usługowe, szkoły, urzędy, przychodnie, szpital, stacja PKS. Dogodny dojazd droga asfaltową.

CZYNSZ MIESIĘCZNY: 3.500 zł plus opłaty licznikowe wg zużycia. Wymagana zabezpieczająca kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Nieruchomość stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania dla swoich pracowników realizujących inwestycje w Mławie bądź w okolicy.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Numer oferty w biurze: M1747

UWAGA - NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Agencja Nieruchomości Mława
Aleja Józefa Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. do biura: (23) 654 2645
komórka : 502 483 438

NUMER LICENCJI 4297


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: