Teren w kompleksie Parku Handlowego w Nidzicy MAN1 (447)

Cena: 1 250 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pią 23 mar 2018 11:28

Opis Wyświetleń: 277

Oferowana nieruchomość stanowi TEREN POD INWESTYCJĘ o powierzchni 0,6360 ha, atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Nidzicy, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych oraz w kompleksie nowo powstałego parku handlowego „Mila” (główni Najemcy: Polo Market, Drogeria Natura, Apteka Dbam o Zdrowie).

Przedmiotowa działka położona jest na terenie dla którego OBOWIĄZUJE MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO.

Zgodnie z nim grunt znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem planistycznym C-152U co oznacza usługi nieuciążliwe, z dopuszczeniem: zabudowy gospodarczej, garaży oraz urządzeń technicznych i technologicznych, obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej, obiektów administracyjnych.

MEDIA NA DZIAŁCE: przyłącze wodne i kanalizacyjne. Energia elektryczna i sieć gazowa – w zasięgu.

Teren płaski, o regularnym kształcie. Obsługa komunikacyjna odbywać się będzie poprzez istniejący wjazd centrum handlowego „Mila” na zasadzie służebności.

Działka zlokalizowana PRZY UL. 1 MAJA, w otoczeniu osiedli jedno- i wielorodzinnych, szkoły, przedszkola, oraz licznych obiektów handlowo-usługowych m.n. Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe, Biuro Tłumaczeń, Usługi Geodezyjne, Usługi Transportowe, , Doradztwo Prawno Gospodarcze, Usługi Ogólno Budowlane, sklep Pepco, sklep Jubilersko Złotniczy, Telecentrum, TH Meble Stylowe, Auto Land, Dealer Husqvarna, Poradnia Dermatologiczna, Gabinet Neurologiczny kwiaciarnia, Studio fryzjersko-kosmetyczne, sklepy spożywczo-przemysłowe.

Miejsce idealne pod DYSKONT HANLOWY, STACJĘ PALIW, RESTAURACJĘ, itp.

MIASTO NIDZICA to miasto w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie nidzickim. Liczy ok. 15.600 mieszkańców i nazywane jest bramą wjazdową na Warmię i Mazury.

O atrakcyjności Nidzicy stanowi przede wszystkim korzystne położenie oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna (trasa S7 i linia kolejowa PKP) - pozwalająca na szybki dojazd do Warszawy, Olsztyna i Gdańska.

Nidzica to również atrakcyjne tereny i ciekawe zabytki, a okolice to niezwykle malowniczy, pagórkowaty krajobraz, pokryty licznymi jeziorami i lasami.

                                                                                                                                                      

Cena ofertowa gruntu: 1.250.000 zł. Podana cena jest ceną netto.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji – zachęcamy do kontaktu. Numer oferty w biurze: MAN1

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: