Budynek mieszkalno -usługowy C543 (1007)

Cena: 1 700 000.00 PLN
Kontakt

504-709-769 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

wto 03 lip 2018 18:45

Opis Wyświetleń: 28

Przedmiotem sprzedaży jest NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA Z POTENCJAŁEM, położona w Ciechanowie przy ul. M. M. Kolbego, w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła i hotelu Atena.
Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 0,19 ha, zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem o przeznaczeniu handlowo-usługowym i mieszkalnym.
Powierzchnia użytkowa budynku to 641,26 m2. Wybudowany metodą tradycyjną z czerwonej cegły MAX, oddany do użytkowania w 2017 r.
o   Na część handlowo-usługową na parterze składają się trzy niezależne lokale po ok. 80 m2 każdy z nich. Każdy z lokali posiada salę główną oraz pomieszczenie socjalne i magazynowe. Możliwość wyburzenia ścian działowych i połączenia lokali, a tym samym uzyskania jednej dużej przestrzeni (dolna część nieruchomości wykonana w technologii nawowej, oparta na filarach). Łączna powierzchnia części usługowej to 322,37 m2.
o   Część mieszkalna na piętrze obejmuje cztery niezależne lokale mieszkalne, gotowe do natychmiastowego zamieszkania
o   Dodatkowo poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe i piwnica o pow. ok. 100 m2
Obiekt zlokalizowany w pierwszej linii zabudowy, z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej, na ładnie zagospodarowanej i w pełni ogrodzonej działce. Przed budynkiem na terenie posesji miejsca parkingowe przynależne wyłącznie dla tej nieruchomości. W bliskiej odległości punkty handlowo-usługowe, zabudowa jedno- i wielorodzinna, hotel, kościół, przystanek komunikacji miejskiej.
Dostępne media: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja, ogrzewanie, telefon, internat.
Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położona jest na terenie oznaczonym symbolem MNU, co oznacza teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług.
Nieruchomość ze względu na swoje przeznaczenie i atrakcyjną lokalizację stanowi idealną propozycję:
- DO PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI
- DO ZAMIESZKANIA
- JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM
Zachęcamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. Nr oferty w biurze: C543 (na wyłączność)
Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800
BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. 502 483 438, 504 709 769
NUMER LICENCJI 4297
rzedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: